برنامه نویسی سفارشی

شاید برای شما هم پیش آمده که برای تسهیل یکی از فرآیندهای کاری خود به دنبال راهکار نرم افزاری مناسبی بوده‌اید اما نتوانسته‌اید نرم‌افزاری که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد را پیدا کنید. در چنین مواقعی شما نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی اختصاصی خود دارید.

ساخت نرم افزار سفارشی به معنای طراحی و تولید نرم افزار برای یک شرکت، سازمان و یا کاربر خاص، مطابق با نیازها و انتظارات اوست. این نرم افزارها دقیقا بر حسب نیازمندی‌ها طراحی و ساخته می‌شوند و با نرم افزارهای قدیمی و آماده‌ای که در بازار وجود دارد متفاوت و کارامدتر هستند.

شرکت تدبیر در راستای پاسخگویی هرچه بهتر به نیاز مشتریان خود و رفع نیازهای نرم افزاری آن‌ها، ساخت نرم افزار سفارشی را در کنار سایر خدمات خود به مشتریان ارائه می‌دهد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده تا نرم‌افزارهایی را که به طور اختصاصی برای کسب و کار خود به آن نیاز دارند را تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی نماید.

شرکت تدبیر با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در حوزه برنامه‌نویسی و ساخت نرم افزار، امکان ساخت انواع نرم‌افزارهای سفارشی مورد نیاز مشتریان (نرم افزارهای مالی، حسابداری، برنامه ریزی، پشتیبانی، مدیریت ارتباط با مشتری، …) را با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع فراهم نموده است. دپارتمان نرم‌افزار تدبیر در تمامی مراحل طراحی و ساخت نرم‌افزار سفارشی در کنار شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *