خدمات

فروش نرم افزار شایگان سیستم

شرکت تدبیر از سال ۱۳۸۴ بعنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش نرم افزارهای مالی حسابگر شایگان سیستم در حال ارائه خدمات نرم افزاری به استفاده کنندگان نرم افزارهای شایگان سیستم می باشد.ارائه خدمات به صورت راه دور و حضوری به مشتریان گرامی است.

بیشتر بدانید

مشاوره تخصصی
باید نیازمندی‌های خود را به دقت بشناسید و راه‌حل‌های موجود در بازار را از نظر کارکردها، تکنولوژی، امنیت، خدمات پشتیبانی، تخصص در استقرار را بررسی کنید تا به این ترتیب بتوانید با انطباق نیازمندی‌ها بر امکاناتی که هر راه‌حل ارائه می‌کند بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید

خدمات استقرار

تیم استقرار تدبیر آماده است تا دانش و تجربه خود را در استقرار راهکارهای نرم افزاری در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از پایگاه دانش از مطالعات موردی پروژه های موفق و شکست استقرار و ضرورت های استقرار موفقیت آمیز را در سازمان هایی با شرایط مشابه خودتان درک کنید

بیشتر بدانید

خدمات پشتیبانی

مهم نیست از راهکارهای نرم‌افزاری یا خدمات ابری تدبیر استفاده می کنید، در هر دو صورت بالاترین میزان پشتیبانی را از تیم پشتیبانی تدبیر دریافت خواهید کرد.برنامه‌های پشتیبانی کاملاً با نیازهای شما هماهنگ می‌شوند؛ اگر تمایل دارید فرایندهای خود را بهبود دهید،

بیشتر بدانید

آموزش و راهبری سیستم

مسئله کلیدی و مغفول در تغییرات سازمانی که عموماً مقاومت کارکنان را به همراه دارد، بی‌توجهی به آموزش است. کارکنان شما به آموزش نیاز دارند تا با ایجاد آگاهی پیش از مواجهه با مسائل ناشناخته، از بروز واکنش های منفی جلوگیری شود.

بیشتر بدانید

برنامه نویسی سفارشی

شاید برای شما هم پیش آمده که برای تسهیل یکی از فرآیندهای کاری خود به دنبال راهکار نرم افزاری مناسبی بوده‌اید اما نتوانسته‌اید نرم‌افزاری که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد را پیدا کنید. در چنین مواقعی شما نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی اختصاصی خود دارید.

بیشتر بدانید